Aromaterapi Masajı

AROMATERAPİ MASAJI

Aroma Terapi masajı bitki ve çiçek özlerinin karışımları ile hazırlanan masaj yağlarının kullanılarak uygulandığı bir masaj yöntemidir. Aromaterapi masajı, düşük tempolu ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Doğal aromaterapi yağları ile yapılan zihni ve bedeni rahatlatmaya yönelik bir masajdır. Aroma Terapi Masajı, sakinleştirici ve dinlendiricidir. Kullanılan yağlar cilde nüfuz ederek rahatlatma ve gevşeme sağlamaktadır.

Bu masajın yapılma amacı da genel olarak bu şekilde olmakta. Ruhsal olarak etkilenmiş insanlar, stresli kişiler veya duygusal sorunlar yaşayanlar bu masaj ile beraber kendini daha iyi hissederek mutlu bir hayata merhaba demeye başlar. 

Aromaterapi Masajı Faydaları Nelerdir?

Aromaterapi nedir sorusuna yanıt verdiğimiz başlıkta aromaterapi masajı pek çok rahatsızlığın hafifletilmesini sağlamanın mümkün olduğunu belirtmiştik. Öte yandan herhangi bir rahatsızlığa odaklanmadan, yalnızca rahatlamak, gevşemek ve olumsuz enerjiden arınmak için de aromaterapi masajına başvurulabilir. 

Peki aromaterapi masajı hangi rahatsızlıkların tedavisi için başvurulan tamamlayıcı veya alternatif yöntemlerden biridir? Bu masaj türünün vücut ağrıları, yorgunluk, uykusuzluk, baş ağrısı, dolaşım sorunları, depresyon, anksiyete, sindirim sorunları, bazı sedef türleri gibi daha önce de belirttiğimiz gibi akla gelebilecek hemen her rahatsızlık üzerinde iyileştirici etkileri olduğu gözlemlenmektedir.

BİZE ULAŞIN

0542 710 59 30